سلام

دوستان عزیز ، همه ازعان دارید که یکی از مهمترین ارکان بهره برداری امن از فناوری اطلاعات ، راه اندازی راهکار قابل اطمینان بک آپ یا همون اخذ نسخه پشتیبان است. همچنین همیشه توصیه میشود نسخه هایی از بک آپ در سایت های راه دور یا Offsite  نگهداری شود. همه این توصیه ها برای تحقق اامات نداوم کسب و کار یا همان Business Continuity plan میباشد. اجرای راهکار مطمئن بک آپ بدون استفاده از نرم افزار قابل اطمینان بک آپ عملاً امکان پذیر نیست . نرم افزارهایی مثل سایمنتک سیستم ریکاوری Symantec System Recovery  و Symantec Backup Exec توسط بنده به کرات مورد استفاده قرار گرفته ولی هرکدام مزایا و معایب خود را دارا هستند. به عنوان مثال SSR  مشکلات ریکاوری ناموفق را ایجاد میکند و یا خیلی از اوقات سرویس هاش بدون هیچ دلیل مشخصی استاپ میشن. و یا در مورد بک آپ اکزک ، این  راهکار فقط برای بک آپ از داده طراحی شده و از کل سیستم عامل ایمیج نمیگیره. اما اکرونیس ادونس یعنی همین نسخه ای که بنده در راهنمای پست قبلی به اون پرداختم ، میشه گفت یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه اس که البته من خودم ازش استفاده کردم و تجربه خیلی موفق و قابل اطمینانی در این زمینه دارم . به همین دلیل قویّا توصیه میکنم که اگر در این زمینه فعالیت میکنید ، اولاً راهنمای بنده رو از دست ندیدو ثانیاً اگر سؤالی داشتید حتما بپرسید با اشتیاق آماده ام کمک کنم. این نکته رو هم اشاره کنم که اگر میخواین از اکرونیس برای پشتیبان گیری از رایانه شخصی تون استفاده کنید باید از Acronis true image Home 2016  استفاده کنید. نسخه ای که من بهش پرداختم مخصوص شبکه و انترپرایزه .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جنگ رسانه ای دشمن همه چی حصیل فانتزی هرچی بخوای digilearn فرخ دانلود آهنگ جدید | دانلود موزیک اجاره ماشین,اجاره خودرو,اجاره ماشین عروس ایپی ناو